Srdce Pezinka | občianske združenie

 

Viktória Tahotná

poslankyňa mestského zastupiteľstva za volebný obvod číslo 2 - Cajla

Členka komisií:
Komisia cestovného ruchu a turistiky - podpredsedkyňa

Spôsob komunikácie:
Tento mesiac v utorok v Klube Cajlanov, od 18.00, 7. apríla 2015
Email: viktoria.tahotna(at)pezinok.sk

O MNE (54)

Štúdium: ZŠ Pezinok, Gymnázium Pezinok. Zamestnanie: Západoslovenské tehelne a od roku 1990 SZČO. Bývam a žijem v Pezinku. Som vydatá a mám dvoch dospelých synov.
Rada chodím do prírody, v tomto čase aj na hríby, bicyklujem. Prečítam si dobrú knižku, mám rada divadlo a muzikál, dobrý film a dokument.

 

ŽIVOTNÉ KRÉDO

Pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nepovyšuj.
Neznášam aroganciu a pýchu.

JA A MOJE MESTO

Pezinok-Cajla je časť, ktorá spája mesto s Malými Karpatmi. Tu som od malička vyrastala, mala svojich kamarátov a spolužiakov. V takzvanej „osvetovej besede” sme mali klub, kde sme sa schádzali. Mali sme možnosť cvičiť a dokonca sme hrávali aj divadlá. Bola to časť mesta obklopená vinicami a kvitnúcimi lúkami. S manželom sme tu postavili aj dom a bývame tu dodnes. Sme obaja Pezinčania a veríme, že toto mesto nestratí svoje čaro a rázovitosť vinohradníctva a zachová si svoju historickú krásu.

 

ČO PEZINKU NAJVIAC CHÝBA?

Zlepšenie bezpečnosti a prejazdnosti mesta, zníženie ekologickej záťaže v doprave. Dobudovanie a rekonštrukcia chodníkov. Spolupráca štátnych a mestských policajných zložiek pre zvýšenie ochrany občanov, zníženie kriminality a vzniku čiernych skládok. Určite by obyvatelia privítali konsenzus polikliniky a lekárov, ktorí sú po celom meste.  Doprava do sídlisk, ktoré sú ďalej od centra, prípadne mimo mesta, minibusmi. Oddychové zóny a cyklotrasy.

PREČO SRDCE PEZINKA A GRELL

Ľudia, ktorí sa stretli v Srdci Pezinka, chcú riešiť problémy vo svojich obvodoch kolektívne, navzájom si pomôcť a nechať si poradiť.
Milana Grella poznám od detstva. Dokázal sa vypracovať na úspešného človeka, ktorý podporuje činnosť a aktivity v našom meste, od detí až po dospelých.  Podporujem ho v kandidatúre na primátora najmä preto, lebo je zárukou poctivého prístupu k riešeniu problémov konkrétnych ľudí. Je ochotný počúvať, čo ich trápi, a do dôsledkov hľadať pre Pezinčanov prospešné riešenia.  
Milan Grell je človek, ktorý je schopný viesť Pezinok k rozvoju a prosperite.

Je čas na zmenu

Viktória Tahotná je poslankyňou mestského zastupiteľstva v Pezinku, spolupracuje na rôznych aktivitách a podujatiach, ktoré sa konajú v našom meste. „Ak mám nejaký nápad alebo návrh, tak s ním prídem a prednesiem ho, aby sa o ňom vedelo a prípadne sa s tým niečo spravilo,“ rozhovorila sa pani Viktória.  → viac