Srdce Pezinka | občianske združenie

 

PhDr. Milan Grell

poslanec mestského zastupiteľstva za volebný obvod číslo 3 - Sever

Člen komisií:
Komisia cestovného ruchu a turistiky
Komisia verejného poriadku

Spôsob komunikácie:
Tento mesiac v utorok v Pekárni Bageta Sever, od 17.00, 7. apríla 2015
Email: milan.grell(at)pezinok.sk

O MNE (49)

Som rodený Pezinčan. Detstvo a mladosť som prežil na Suvorovovej ulici. Po 15 rokoch života na sídlisku Juh som si našiel súčasný domov v Grinave, odkiaľ pochádza moja manželka. Máme spolu dve deti. Svoje vzdelanie som ukončil štúdiom na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Pracoval som vo firme Datasystem, neskôr v manažérskych a riadiacich funkciách v Auto Karpaty a obchodno-nákupnom centre. V roku 1992 som založil spoločnosť Grafit, s ktorou podnikám dodnes. Ako poslanec mestského zastupiteľstva som aktívne pristupoval k riešeniam rómskej problematiky, životného prostredia a školstva. Som členom OZ Aktivity Grinava a Srdce Pezinka. Dlhodobo podporujem šport a kultúru.

Milan Grell: Skládka? NIE!

Rozhovor z Milanom Grellom, kandidátom na primátora mesta Pezinok
 
→ viac

Právo a ľudskosť - všetko alebo nič?

Dovolím si zareagovať na článok Jaroslava Pavloviča pod názvom „O srdciach, developeroch, územnom pláne, skládke a všeličom inom“, ktorý uverejnil mesačník Pezinčan v aktuálnom októbrovom čísle.
 
→ viac

Milan Grell odkazuje: Zaslúžite si viac

Rozhovor s Milanom Grellom, kandidátom na post primátora mesta Pezinok
 
→ viac

Milan Grell kandiduje na primátora

OZ Srdce Pezinka odporučí Pezinčanom v nadchádzajúcich komunálnych voľbách (15. novembra) podporiť kandidatúru Milana Grella na post primátora mesta Pezinok ako aj 19 kandidátov na poslancov do MsZ v Pezinku. → viac

Jeden z nás

Som Milan Grell, jeden z vás. Pezinčan ako každý iný. Mám rád výzvy, páči sa mi spoznávať svet, ľudí, milujem svoju rodinu, život. Rodičia mi vštepovali, aby som vždy rozdal viac, ako dokážem prijať.
Otec Oliver bol dôstojník, takže naša rodina stále migrovala. Zakotvili sme v Pezinku, každému hovorím, doma - v Pezinku pretože tu som sa narodil. Otca prevelili do kasárni, v tom čase boli na konci mesta, dnes je tam veľké sídlisko Sever. Mama Mária sa zamestnala v bývalom Unigale, slepičkárni, neskôr pracovala v Osane a naposledy na Mestskom národnom výbore, až do odchodu do dôchodku. → viac