Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:

Ivo Toman

Aj v tomto mesiaci pokračujeme v súťažení. Tentokrát to pre veľký úspech z minulej súťaže bude opäť sada troch kníh od najúspešnejšieho českého motivátora a autora mnohých bestsellerov z kategórie motivačná literatúra Iva Tomana. 

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a mať šťastie pri žrebovaní.

Otázka:

Z ktorého českého mesta pochádza Ivo Toman?

Správne odpovede posielajte na e-mailovú adresu sutaz(at)srdcepezinka.sk do 20. januára 2015.

Výhercu budeme kontaktovať.

Ivo Toman

V novembri ste súťažili o sadu troch kníh od najúspešnejšieho českého motivátora a autora mnohých bestsellerov z kategórie motivačná literatúra Iva Tomana. 

Správnou odpoveďou na otázku, ako sa volá posledná kniha autora bestsellerov motivačnej literatúry Iva Tomana, je Posedlost úspěchem. Šťastie sa pri žrebovaní usmialo na Ivanu Fajnorovú z Pezinka. Blahoželáme a výherkyňu budeme kontaktovať.

Žalman a spol.

V septembri ste súťažili o vstupenky na koncert folkovej skupiny Žalman a spol., ktorý sa konal 23. 10. 2015 v MsKS v Modre. 

Výherkyňu budeme kontaktovať. Gratulujeme.

Alexandrovci

V auguste ste súťažili o vstupenky na koncert Alexandrovcov s hosťom Luciou Bílou, ktorý sa uskutoční 7. 10. 2015 v Bratislave. .

Na otázku, vymenujte aspoň troch slovenských alebo českých interpretov, ktorí už v minulosti vystupovali s Alexandrovcami, sme obdržali množstvo správnych odpovedí. Spomedzi nich sme vyžrebovali Marianu Šustekovú.

Výherkyňu budeme kontaktovať. Gratulujeme.

Noname & Chinaski

V júli ste súťažili o vstupenky na dvojkoncert skupín No Name a Chinaski, ktorý bude v Pezinku dňa 27. 8. 2015 v pezinskom amfiteátri.

Na otázku, odkiaľ pochádza skupina No Name (Košice) a ako sa volá líder kapely Chinaski (Michal Malátný) sme obdržali množstvo správnych odpovedí. Spomedzi nich sme vyžrebovali Katarínu Malackú.

Výherkyňu budeme kontaktovať. Gratulujeme.

Elán

V máji ste súťažili o 2 vstupenky na koncert legendárnej skupiny Elán na Slovensku.

Spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali výherkyňu, ktorou sa stala pani Eva Detersová.

Gratulujeme...

Dracula

V apríli ste súťažili o dve vstupenky na muzikál Dracula, ktorý sa bude konať 20. júna v kameňolome pod Pezinskou Babou.

Pri žrebovaní sa usmialo šťastie na Danielu Vidovú z Pezinka, ktorá správne odpovedala na všetky súťažné otázky. Výherkyňu budeme kontaktovať. 

Kolaps

V marci ste súťažili o 2 vstupenky na komediálne predstavenie Kolaps v pezinskom Dome kultúry. Peter Batthyány spolu s  Romanom Fratričom vám priniesli veľa smiechu a zábavy. Správna odpoveď na otázku, v akom televíznom seriáli zažiaril Peter Batthyáni v dvojroli a ako sa volali postavy, ktoré hral: Mafstory, Banán, teta Márgit.

Spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali výherkyňu, ktorou sa stala sú: Verona Komendová.

Gratulujeme...

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina

Vo februári ste súťažili o 2 vstupenky na koncert Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny, ktorý vystúpi na bratislavských Pasienkoch 23. apríla. Správna odpoveď na otázku, ako sa volá aktuálny album Tomáša Klusa: Proměnamě.

Spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali až dve výherkyne, ktorými sú:

Katarína Žigová – získava 2 vstupenky na koncert a

Katarína Vovoleková – získava CD Tomáša Klusa Proměnamě.

Gratulujeme..

Vojtěch Dyk a B-side Band

V januári ste súťažili o 2 vstupenky na koncert Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu, ktorý vystúpi na bratislavských Pasienkoch 9. apríla.

Správna odpoveď na otázku, s ktorou českou herečkou tvorí Vojtěch Dyk pár: Tatiana Vilhelmová.

Spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým je Štefan Jando z Pezinka.

Gratulujeme.