Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:
 • Úvod
 • Blog
 • Božena Mizerová: Pezinok - moje, naše mesto

CHCETE DISKUTOVAŤ?

Ak chcete diskutovať, najskôr sa musíte prihlásiť.
Ak ešte nemáte založené konto, zaregistrujte sa.

Registráciou potvrdzujete súhlas s Kódexom diskutujúceho.

Pezinok - moje, naše mesto

Pezinok je moje mesto. Žijem tu, vychovala som tu svoje deti, vyrastá tu moja vnučka. Všetci si zaslúžime žiť v peknom a príjemnom prostredí, prejsť sa po čistej ulici, posedieť na lavičke v parčíku trebárs na Muškáte, pozorovať deti, ako šantia na trávniku, hrajú sa na ihrisku. Chodiť po chodníkoch a uliciach, ktoré sú bezpečné, využívať fungujúcu hromadnú dopravu, autobusy, ktoré jazdia tam, kde ich ľudia potrebujú. Mesto, ktoré sa stará o svojich občanov.

Nemalo by nám byť ľahostajné, ako vyzerá. Záleží mi na tom, aby bolo naozaj príjemným a dobrým miestom pre život, aby neslúžilo iba ako nocľaháreň, kde sa ľudia vrátia z práce, zatvoria za sebou dvere svojho bytu a nezaujíma ich dianie naokolo. Je veľa vecí, ktoré treba urobiť. Keď sa však ľudia spoja, dokážu veľa a určite zmeniť veci k lepšiemu.

Božena Mizerová

Diskutujte:

Archív:
 
 • Diskusia

  Vitajte v našej diskusii.
  Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť. Na prihlásenie je potrebné mať založené konto.
  Konto si založíte vyplnením registračného formulára. Vo formulári si určíte preferované meno (nick), zadáte heslo, Vaše meno a Vašu emailovú adresu. Po odoslaní formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Po Vašom potvrdení registrácie Vás systém automaticky prihlási a môžete diskutovať

  Poznámka: Založením konta (registrovaním) potvrdíte súhlas s Kódexom diskutujúceho.

  Redakcia Srdce Pezinka