Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:
 • Úvod
 • Blog
 • Igor Hianik: Pre ľudí, nie developerov

CHCETE DISKUTOVAŤ?

Ak chcete diskutovať, najskôr sa musíte prihlásiť.
Ak ešte nemáte založené konto, zaregistrujte sa.

Registráciou potvrdzujete súhlas s Kódexom diskutujúceho.

Pre ľudí, nie developerov

Byť mestským poslancom si vyžaduje obrovskú zodpovednosť, vedieť počúvať ľudí a následne byť schopný pretaviť ich požiadavky do odbornej a kvalifikovanej roviny v rámci rozhodovania v mestskom zastupiteľstve.

Preto ponúkam dlhoročné skúsenosti v oblasti urbanizmu, teda navrhovania, plánovania a rekonštrukcie miest od odbornej až po vedeckú rovinu. Urbanizmus nie je iba o veľkých koncepciách, ale aj o malých, rýchlo realizovateľných a nízko nákladových projektoch, ktoré okamžite zvyšujú kvalitu žitia v meste. Hlavnou motiváciou, prečo som sa rozhodol kandidovať a zobrať na svoje plecia túto veľkú zodpovednosť, je, že poznám postupy a spôsoby, ako realizovať pomalý a kvalitný rozvoj mesta, ktorý je v prospech ľudí, a nie developerov. Tieto zásady si viem odborne obhájiť a ustáť. Po mnohých rozhovoroch s Pezinčanmi som sa len utvrdil, že som sa rozhodol správne. Ďakujem im preto za pozitívne slová, veľkú podporu a dôveru, ktorú do mňa vložili pri zbieraní podpisov.

Igor Hianik

Diskutujte:

Archív:
 
 • Diskusia

  Vitajte v našej diskusii.
  Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť. Na prihlásenie je potrebné mať založené konto.
  Konto si založíte vyplnením registračného formulára. Vo formulári si určíte preferované meno (nick), zadáte heslo, Vaše meno a Vašu emailovú adresu. Po odoslaní formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Po Vašom potvrdení registrácie Vás systém automaticky prihlási a môžete diskutovať

  Poznámka: Založením konta (registrovaním) potvrdíte súhlas s Kódexom diskutujúceho.

  Redakcia Srdce Pezinka