Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:
 • Úvod
 • Blog
 • Katarína Hlavandová: O výzvach a správnej ceste

CHCETE DISKUTOVAŤ?

Ak chcete diskutovať, najskôr sa musíte prihlásiť.
Ak ešte nemáte založené konto, zaregistrujte sa.

Registráciou potvrdzujete súhlas s Kódexom diskutujúceho.

O výzvach a správnej ceste

Mám rada nové výzvy. Rozhodnutie kandidovať za poslankyňu do mestského zastupiteľstva nebolo pre mňa jednoduché, no napokon nastal ten pomyselný zlom. Srdcom som Pezinčanka. Vnímam potenciál nášho mesta, no tiež dlhodobé riziká, ktoré mu hrozia. Kandidujem preto, aby som pomohla nasmerovať rozvoj nášho mesta na tú správnu cestu.

Počas kampane som spoznala množstvo zaujímavých a vzdelaných ľudí. Počas rozhovorov s nimi som nadobudla množstvo nových podnetov, no častokrát som si uvedomila aj totožnosť našich názorov. Ľudí jednoducho treba počúvať. Pezinok je krásne vinohradnícke mesto, plné možností na rozvoj, vo všetkých oblastiach. Priala by som si zdravý Pezinok pod väčšou kontrolou verejnosti. Priala by som si taký Pezinok, v ktorom sa vyprodukuje viac hrozna, ako sa doň privezie nebezpečného odpadu. Verím, že sa nám podarí zmobilizovať občanov a prispieť tak k rozvoju nielen nášho mesta, ale tiež kultúrneho života, vybudovať športoviská a umožniť tak aktívne využívať voľný čas. Pezinčania si zaslúžia bezpečné mesto, podporujúce všetky oblasti života.

A ešte niečo. Podporujem kandidatúru Milana Grella za nového primátora nášho mesta.

Katarína Hlavandová

Diskutujte:

Archív:
 
 • Diskusia

  Vitajte v našej diskusii.
  Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť. Na prihlásenie je potrebné mať založené konto.
  Konto si založíte vyplnením registračného formulára. Vo formulári si určíte preferované meno (nick), zadáte heslo, Vaše meno a Vašu emailovú adresu. Po odoslaní formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Po Vašom potvrdení registrácie Vás systém automaticky prihlási a môžete diskutovať

  Poznámka: Založením konta (registrovaním) potvrdíte súhlas s Kódexom diskutujúceho.

  Redakcia Srdce Pezinka