Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:
 • Úvod
 • Blog
 • Vladimír Kočí: Robíme to pre naše deti

CHCETE DISKUTOVAŤ?

Ak chcete diskutovať, najskôr sa musíte prihlásiť.
Ak ešte nemáte založené konto, zaregistrujte sa.

Registráciou potvrdzujete súhlas s Kódexom diskutujúceho.

Robíme to pre naše deti

Tento článok bude trochu iný, ako články, v ktorých sa vyjadrujem v rámci svojej služobnej činnosti. Viem, že v mnohých slovách moja pracovná deformácia nepustí, ale okrem toho, že som štátny zamestnanec, som i človek, otec šesťročnej dcéry, a teda mám záujem podieľať sa na tom, aký bude jej život, v akom prostredí bude vyrastať, no i mne samému nie je ľahostajné, v akom prostredí pracujem a žijem.

Moja skúsenosť s policajnou prácou ma naučila hlavne to, čo v živote nechcem, a to je moja hnacia sila, tak v práci, ako aj v osobnom živote. Viem, čo je každodenná snaha vyriešiť akútne problémy. Takáto skúsenosť je v mnohom, hlavne v súkromnom živote na príťaž, avšak v prípade mestského poslanca, ktorý má záujem robiť veci správne, podľa svojho najlepšieho vedomia, je to prínos. Borím sa s každodennými problémami, rozmýšľam, ako niektoré veci dať do pohybu, niektoré zmeniť, prípadne zlepšiť, a preto som sa rozhodol i kandidovať. Je to totiž šanca niečo urobiť pre všetkých, nielen pre seba, svoju dcéru, ale pre dcéry priateľov a známych, a spoločnými silami tak dať nový priestor pre lepší život. Každý o ňom hovorí, každý po ňom túži a ja ho chcem pomôcť vytvoriť.

Nebudem konkretizovať svoje plány, ktorých realizácia bude závisieť od ,,tímu“, ktorý sa nám, dúfam, podarí zostaviť, avšak chcem ponúknuť svoju osobnosť, odborné skúsenosti a hlavne odhodlanie a chuť v dnešnom svete zabezpečiť ľuďom istotu a podmienky pre pokojný život.

Vladimír Kočí

Diskutujte:

Archív:
 
 • Diskusia

  Vitajte v našej diskusii.
  Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť. Na prihlásenie je potrebné mať založené konto.
  Konto si založíte vyplnením registračného formulára. Vo formulári si určíte preferované meno (nick), zadáte heslo, Vaše meno a Vašu emailovú adresu. Po odoslaní formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Po Vašom potvrdení registrácie Vás systém automaticky prihlási a môžete diskutovať

  Poznámka: Založením konta (registrovaním) potvrdíte súhlas s Kódexom diskutujúceho.

  Redakcia Srdce Pezinka