Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:
Sie befinden sich hier:
  • Úvod
  • Blog
  • Vladimír Kočí: Robíme to pre naše deti

CHCETE DISKUTOVAŤ?

Ak chcete diskutovať, najskôr sa musíte prihlásiť.
Ak ešte nemáte založené konto, zaregistrujte sa.

Registráciou potvrdzujete súhlas s Kódexom diskutujúceho.

Robíme to pre naše deti

Tento článok bude trochu iný, ako články, v ktorých sa vyjadrujem v rámci svojej služobnej činnosti. Viem, že v mnohých slovách moja pracovná deformácia nepustí, ale okrem toho, že som štátny zamestnanec, som i človek, otec šesťročnej dcéry, a teda mám záujem podieľať sa na tom, aký bude jej život, v akom prostredí bude vyrastať, no i mne samému nie je ľahostajné, v akom prostredí pracujem a žijem.

Moja skúsenosť s policajnou prácou ma naučila hlavne to, čo v živote nechcem, a to je moja hnacia sila, tak v práci, ako aj v osobnom živote. Viem, čo je každodenná snaha vyriešiť akútne problémy. Takáto skúsenosť je v mnohom, hlavne v súkromnom živote na príťaž, avšak v prípade mestského poslanca, ktorý má záujem robiť veci správne, podľa svojho najlepšieho vedomia, je to prínos. Borím sa s každodennými problémami, rozmýšľam, ako niektoré veci dať do pohybu, niektoré zmeniť, prípadne zlepšiť, a preto som sa rozhodol i kandidovať. Je to totiž šanca niečo urobiť pre všetkých, nielen pre seba, svoju dcéru, ale pre dcéry priateľov a známych, a spoločnými silami tak dať nový priestor pre lepší život. Každý o ňom hovorí, každý po ňom túži a ja ho chcem pomôcť vytvoriť.

Nebudem konkretizovať svoje plány, ktorých realizácia bude závisieť od ,,tímu“, ktorý sa nám, dúfam, podarí zostaviť, avšak chcem ponúknuť svoju osobnosť, odborné skúsenosti a hlavne odhodlanie a chuť v dnešnom svete zabezpečiť ľuďom istotu a podmienky pre pokojný život.

Vladimír Kočí

Diskutujte:

Archiv: Noch keines.
 
    Noch keine Beiträge vorhanden.