Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:

Prípravy na Deň tanca finišujú

Po úspešnom druhom ročníku Medzinárodného dňa tanca organizátori finišujú s prípravami na tretí diel tohto dnes už obľúbeného podujatia.

„Tento rok sa nám opäť podarilo zabezpečiť vystúpenia rôznych tanečných štýlov a žánrov, napr. hip hop, break dance, moderný tanec, latino tance, disko tance, klasický tanec, štandardné a latinskoamerické tance. Cieľom podujatia je okrem prezentácie rôznych tanečných škôl aj zapojiť do tanca čo najviac ľudí. Uplynulé roky sme nacvičili spoločné tance blues a viedenský valčík, ktoré na námestí tancovalo viac ako 1000 ľudí. Tento rok už takmer mesiac nacvičujeme na školách a v kluboch krokovú variáciu mix latiny. Najmladšími účastníkmi, ktorí sa zapojili do nácviku, sú predškoláci. Som rada, že aj členky Jednoty dôchodcov a Živeny sa nezľakli tejto výzvy a zapojili sa do nácviku. Počas podujatia okrem tanečných vystúpení sú pripravené ďalšie tanečné animácie. Aj tento rok účastníci od organizátorov obdržia tričká a divákov čaká malé a verím, že milé prekvapenie," –  informovala nás šéfka podujatia Kvetoslava Štrbová.

Veľké, takmer 3-hodinové tanečné predstavenie, sa začne  v nedeľu 26. apríla od 15. hod. na Radničnom námestí v Pezinku.   

Tu je pozvánka organizátorov.

V Pezinku 23. apríla 2015