Srdce Pezinka | občianske združenie
Tu sa nachádzate:

Karanténna stanica nie je útulok

Mnohí ľudia si zamieňajú pojmy psí útulok a karanténna stanica. Obe zariadenia však majú odlišné pravidlá. Karanténna stanica slúži na dočasný pobyt psov, ktorí sa túlajú po verejných priestranstvách bez dohľadu spôsobilej osoby, a nie je prístupná verejnosti.    → viac

Pomôžte zachrániť buldočka Froda

KS Pezinok zaznamenala za posledný mesiac viacero odchytených psov. Najmä dva prvé aprílové týždne boli „plodné" na nechcených či zatúlaných štvornohých najlepších priateľov človeka. O to smutnejšie je, že sa v nej ocitol aj mladý čistokrvný francúzsky buldog so zdravotným handicapom.   → viac

Transparentný účet pre Karanténnu stanicu Pezinok

Ak vám nie je osud nemých tvárí v KS Pezinok ľahostajný a ste ochotní prispieť na kastráciu a lieky, budeme vďační za každé jedno euro, ktoré na transparentný účet pribudne.
→ viac

Čo je nové na Karanténnej stanici Pezinok?

V januári sme vám priniesli informácie o fungovaní pezinskej karanténnej stanice na Fajgalskej ceste a uverejnili sme fotografie psov, ktorí sa v nej v tom čase nachádzali.
→ viac

Kde skončia odchytené psy?

Problém s túlavými psami rieši mesto prostredníctvom mestskej polície a odchytených psov umiestňuje v karanténnej stanici na Fajgalskej ceste.
→ viac